969787

158. TERRY O'NEILL, "Faye Dunaway, Hollywood, 1977".

Signerad Terry O'Neill och numrerad 23/50. Framtagen senare. Total upplaga 50 + 10 AP. C-print, bildyta 92 x 92 cm. Bladstorlek 102 x 102 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
120 000 - 140 000 SEK/11 904 - 13 888 EUR
Klubbat pris
125 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Terry O'Neill, "Terry O'Neill: The A-Z of Fame", 2013, avbildad sid 104 samt helsida sid 105.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto