1009849

190. TEITUR ARDAL, "Mt Fuji", 2008.

Signerad Teitur och daterad 2017 och numrerad 2/9 + 2 AP a tergo. Gelatinsilverfotografi monterad på aluminium och ramat, bildyta 89 x 89 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK/1 190 - 1 488 EUR
Klubbat pris
13 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto