1009849

190. TEITUR ARDAL, "Mt Fuji", 2008.

Signerad Teitur och daterad 2017 och numrerad 2/9 + 2 AP a tergo. Gelatinsilverfotografi monterad på aluminium och ramat, bildyta 89 x 89 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK / 1 190 - 1 488 EUR
Klubbat pris
13 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.