1030907

193. MICHAEL JOHANSSON, "Ghost-II", 2009.

Signerad Michael Johansson och numrerad AP på etikett a tergo. Framtagen 2011. C-print monterad på dibond och akrylglas, 130 x 91 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galleri Andersson/Sandström, Stockholm.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK/2 976 - 3 472 EUR
Klubbat pris
22 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto