1030907

193. MICHAEL JOHANSSON, "Ghost-II", 2009.

Signerad Michael Johansson och numrerad AP på etikett a tergo. Framtagen 2011. C-print monterad på dibond och akrylglas, 130 x 91 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galleri Andersson/Sandström, Stockholm.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK / 2 976 - 3 472 EUR
Klubbat pris
22 000 SEK