1030907

193. MICHAEL JOHANSSON, "Ghost-II", 2009.

Signerad Michael Johansson och numrerad AP på etikett a tergo. Framtagen 2011. C-print monterad på dibond och akrylglas, 130 x 91 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galleri Andersson/Sandström, Stockholm.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK / 2 976 - 3 472 EUR
Klubbat pris
22 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Karin Aringer

Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst

+46 (0)8 614 08 57
karin.aringer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto