987616

238. ANDY WARHOL, "Frölunda Hockey Player".

Färgserigrafi, 1986, signerad med blyerts och numrerad 4/100, tryckt av Rupert Jasen Smith med blindstämpel, New York, utgiven av Art Now Gallery, Göteborg. 100 x 80 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK / 3 968 - 4 960 EUR
Klubbat pris
60 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.