987616

238. ANDY WARHOL, "Frölunda Hockey Player".

Färgserigrafi, 1986, signerad med blyerts och numrerad 4/100, tryckt av Rupert Jasen Smith med blindstämpel, New York, utgiven av Art Now Gallery, Göteborg. 100 x 80 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK/3 968 - 4 960 EUR
Klubbat pris
60 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Feldman II.366.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Louise Wrede

Louise Wrede
Specialist samtida konst

+46 (0)739 40 08 19
louise.wrede@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto