1036532

245. JAMES ROSENQUIST, "Welcome to the Water Planet".

Signerad James Rosenquist och daterad 1987 och numrerad 2/2 Presentation Proof. Upplaga 55. Akvatint, bildyta 174 x 136 cm. Bladstorlek 192 x 151 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Wetterling Gallery, Stockholm.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK / 3 968 - 5 952 EUR
Klubbat pris
34 000 SEK