64
1000829

Emma Hartman

(Sverige, Född 1974)
Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Chef konstavdelningen, Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Emma Hartman
(Sverige, Född 1974)

"Little red rock"

Signerad Emma Hartman och daterad 2013 a tergo. Olja på duk 72,5 x 67,5 cm.

Proveniens

Galleri Andersson/Sandström, Stockholm.