68
1013797

Thorbjörn Sörensen

(Norge, Född 1961)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 800 - 2 250 EUR
1 880 - 2 350 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Följerätt

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Thorbjörn Sörensen
(Norge, Född 1961)

Utan titel

Signerad Sörensen och daterad -95 a tergo. Duk 60 x 90 cm.

Tilläggslista

Målningen har ett liggande format, de korrekta måtten är 60 x 90 cm.

Proveniens

Galleri Flach, Stockholm.