68
1013797

Thorbjörn Sörensen

(Norge, Född 1961)

Utan titel

Signerad Sörensen och daterad -95 a tergo. Duk 60 x 90 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

1 984 - 2 480 EUR

Klubbat pris:
26 000 SEK
Tilläggslista

Målningen har ett liggande format, de korrekta måtten är 60 x 90 cm.

Proveniens

Galleri Flach, Stockholm.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19