1032534

178. AXEL EINAR HJORTH, stolar, 4 st, "Utö", Nordiska Kompaniet, 1930-tal.

Betsad furu. Höjd 80 cm.

Normalt slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK / 1 131 - 1 414 EUR
Klubbat pris
36 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.