1032534

178. AXEL EINAR HJORTH, stolar, 4 st, "Utö", Nordiska Kompaniet, 1930-tal.

Betsad furu. Höjd 80 cm.

Normalt slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK/1 131 - 1 414 EUR
Klubbat pris
36 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Eva Seeman

Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto