1039685

244. HANS-AGNE JAKOBSSON, takarmatur, Markaryd 1960-70-tal, modell T 363/12.

Mässing, raster av guldfärgad plast, tolv ljuspunkter. Etikettmärkt, 104 x 76, höjd 117,5 cm.

Smärre slitage, ej funktionsrestad.

Följerätt
Nej
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK / 1 885 - 2 356 EUR
Klubbat pris
34 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.