1039685

244. HANS-AGNE JAKOBSSON, takarmatur, Markaryd 1960-70-tal, modell T 363/12.

Mässing, raster av guldfärgad plast, tolv ljuspunkter. Etikettmärkt, 104 x 76, höjd 117,5 cm.

Smärre slitage, ej funktionsrestad.

Följerätt
Nej
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK/1 885 - 2 356 EUR
Klubbat pris
34 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Camilla Behrer

Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto