1037528

284. HANS J WEGNER, bänk/bord, Johannes Hansen, Danmark 1950-60-tal.

Solid teak, benställning av ek, brännmärkt JOHANNES HANSEN undertill. 150 x 46, höjd 44 cm.

Obetydligt slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK / 2 356 - 2 828 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.