1037528

284. HANS J WEGNER, bänk/bord, Johannes Hansen, Danmark 1950-60-tal.

Solid teak, benställning av ek, brännmärkt JOHANNES HANSEN undertill. 150 x 46, höjd 44 cm.

Obetydligt slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 356 - 2 828 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Eva Seeman

Eva Seeman
Ansvarig specialist design & modernt konsthantverk

+46 (0)8 614 08 31
eva.seeman@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto