1035132

337. GRETA GERELL, Café, Paris.

Signerad Gerell och daterad Paris -50. Pannå 33 x 21,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 356 - 2 828 EUR
Klubbat pris
26 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto