1035132

337. GRETA GERELL, Café, Paris.

Signerad Gerell och daterad Paris -50. Pannå 33 x 21,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK / 2 356 - 2 828 EUR
Klubbat pris
26 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.