1039191

360. INGE SCHIÖLER, Motiv från Valfjäll.

Signerad Inge Schiöler och daterad 1961. Duk 37 x 40,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK / 5 655 - 7 540 EUR
Klubbat pris
75 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.