1039191

360. INGE SCHIÖLER, Motiv från Valfjäll.

Signerad Inge Schiöler och daterad 1961. Duk 37 x 40,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK/5 655 - 7 540 EUR
Klubbat pris
75 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto