1049208

404. BEVERLOO CORNEILLE, Utan titel.

Signerad Corneille och daterad -90. Gouache på grafisk grund 93 x 96 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Sel & Art Design och Inredning AB, inköpt i mitten av 1990-talet.
Svensk privatsamling.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK/1 413 - 1 885 EUR
Klubbat pris
22 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Tilläggslista

Gouache på grafisk grund. Utrop 15-20.000 SEK.
Proveniens:

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto