1049208

404. BEVERLOO CORNEILLE, Utan titel.

Signerad Corneille och daterad -90. Gouache på grafisk grund 93 x 96 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Sel & Art Design och Inredning AB, inköpt i mitten av 1990-talet.
Svensk privatsamling.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK / 1 414 - 1 885 EUR
Klubbat pris
22 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Tilläggslista

Gouache på grafisk grund. Utrop 15-20.000 SEK.
Proveniens:

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto