1019146

441. OLLE BONNIÉR, Utan titel.

Signerad O Bonnier och daterad -55. Duk uppklistrad på pannå 41 x 72 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Tidigare i Hildur Nordins samling, Stockholm.

Inköpt 1984 hos Galerie Aronowitsch, Stockholm av nuvarande ägare.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK / 2 828 - 3 770 EUR
Klubbat pris
55 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto