1048674

445. WILHELM FREDDIE, "Mansportræt".

Signerad Freddie och daterad -31. Duk 66,5 x 46 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK / 9 425 - 11 781 EUR
Klubbat pris
140 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto