1048674

445. WILHELM FREDDIE, "Mansportræt".

Signerad Freddie och daterad -31. Duk 66,5 x 46 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK/9 425 - 11 781 EUR
Klubbat pris
140 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Enligt påskrift a tergo utställd "Corner", 1932.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Amanda Wahrgren

Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)702 53 14 89
amanda.wahrgren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto