1048732

455. ISAAC GRÜNEWALD, Stilleben med amaryllis.

Signerad Grünewald. Pannå 65 x 54 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Inköpt i Borås 1930/40-talet.
Därefter i arv till nuvarande ägare.

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK/7 540 - 9 425 EUR
Klubbat pris
80 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto