1048732

455. ISAAC GRÜNEWALD, Stilleben med amaryllis.

Signerad Grünewald. Pannå 65 x 54 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Inköpt i Borås 1930/40-talet.
Därefter i arv till nuvarande ägare.

Utropspris
80 000 - 100 000 SEK / 7 540 - 9 425 EUR
Klubbat pris
80 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.