1035142

458. SIRI RATHSMAN, Vårbild Frankrike.

Signerad S. Rathsman och daterad 1926. Duk 60,5 x 46 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK / 1 131 - 1 414 EUR
Klubbat pris
30 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto