1035142

458. SIRI RATHSMAN, Vårbild Frankrike.

Signerad S. Rathsman och daterad 1926. Duk 60,5 x 46 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK/1 131 - 1 414 EUR
Klubbat pris
30 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto