464
1048213
Lennart Jirlow
(Född 1936)

Vid växthuset.

Signerad J. Jirlow. Duk 53 x 64 cm.

Utropspris:

125 000 - 150 000 SEK

11 781 - 14 138 EUR

Klubbat pris:
115 000 SEK
Kontakta specialist
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal
+46 (0)739 40 08 16