1048213

464. LENNART JIRLOW, Vid växthuset.

Signerad J. Jirlow. Duk 53 x 64 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
125 000 - 150 000 SEK / 11 781 - 14 138 EUR
Klubbat pris
115 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Caroline Lindahl

Caroline Lindahl
Värderare klassiskt konst 1800/1900-tal

+46 (0)739 40 08 16
caroline.lindahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto