1039190

478. INGE SCHIÖLER, "Måsar", Koster.

Signerad Inge Schiöler. Utförd på 1950-talet. Duk 27 x 24 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galerie God Konst, Gunnar Hjortén, Göteborg.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK/5 655 - 7 540 EUR
Klubbat pris
95 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Hjortén 623

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto