1039190

478. INGE SCHIÖLER, "Måsar", Koster.

Signerad Inge Schiöler. Utförd på 1950-talet. Duk 27 x 24 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Galerie God Konst, Gunnar Hjortén, Göteborg.

Utropspris
60 000 - 80 000 SEK / 5 655 - 7 540 EUR
Klubbat pris
95 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.