1041779

499. LENNART JIRLOW, gouache, signerad L. Jirlow.

Vid staffliet. 46 x 61 cm.

Ej examinerad ur ram. Mindre krackelyrer framför allt i de gula partierna, pappret något vågigt.

Följerätt
Ja
Utropspris
100 000 - 120 000 SEK / 9 425 - 11 310 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.