506
1008613

Harald Lyth

(Sverige, Född 1937)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 820 - 2 270 EUR
1 930 - 2 410 USD
Klubbat pris
55 000 SEK

Lena Rydén
Lena Rydén
Chef konst, specialist modern och klassisk konst
+46 (0)707 78 35 71
Harald Lyth
(Sverige, Född 1937)

"Monogram"

Signerad Lyth. Utförd 1989. Blandteknik 78 x 65 cm. Upptagen som nr 192 i konstnärens verkförteckning.

Tilläggslista

Titel: Monogram
Daterad: 1989

FIAC International Contemporary Art Fair, 1989, Galleri Gunnar Olsson.