1008613

506. HARALD LYTH, "Monogram".

Signerad Lyth. Utförd 1989. Blandteknik 78 x 65 cm. Upptagen som nr 192 i konstnärens verkförteckning.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK / 1 885 - 2 356 EUR
Klubbat pris
55 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Tilläggslista

Titel: Monogram
Daterad: 1989

FIAC International Contemporary Art Fair, 1989, Galleri Gunnar Olsson.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto