1047735

509. PAUL WUNDERLICH, Minotaurus.

Signerad Wunderlich och daterad -89. Numrerad 115/200. Brons, höjd 44 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Editions Sonet, Stockholm.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK / 1 414 - 1 697 EUR
Klubbat pris
15 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.