1047735

509. PAUL WUNDERLICH, Minotaurus.

Signerad Wunderlich och daterad -89. Numrerad 115/200. Brons, höjd 44 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Editions Sonet, Stockholm.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK/1 413 - 1 696 EUR
Klubbat pris
15 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lena Rydén

Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik

+46 (0)70 778 35 71
lena.ryden@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto