105
1036020

BORDSUR, märkt T W Tornberg Stockholm/Médaille Dor Paris, 1800-tal.

Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Klubbat pris
50 000 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld samt försilvrad mässing, svart granit och glas. Fodral i form av fyrhus. Höjd 59, längd 29,5 cm. Nyckel medföljer. Nyckel finns.

Nyckel finns.