244
1045304

URNOR, två stycken, snarlika, glas. Senempire, 1800-talets andra hälft.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 700 - 3 600 EUR
2 850 - 3 800 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Rödfiguriga antikiserande figurer mot svart botten. Höjd 30,5-31 cm.

Slitage.