28
1036454

MATSALSBORD, England, 1800-tal.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
Christian Olsén
Christian Olsén
+46 (0)703 09 56 57

Mahogny och mahognyfaner. På hjultrissor. Skivorna av mahogny. Två halvmånformade ändar och två skivor. Total längd 225 cm, bredd 120, höjd 72 cm. Ändarna kan utgöra ett runt bord med diam 122 cm.

Slitage.