1036454

28. MATSALSBORD, England, 1800-tal.

Mahogny och mahognyfaner. På hjultrissor. Skivorna av mahogny. Två halvmånformade ändar och två skivor. Total längd 225 cm, bredd 120, höjd 72 cm. Ändarna kan utgöra ett runt bord med diam 122 cm.

Slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK/2 876 - 3 835 EUR
Klubbat pris

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Björn Extergren

Björn Extergren

+46 (0)8 32 63 29
bjorn.extergren@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto