320
1009012

Nils Tydén

(Sverige, 1889-1976)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

Nils Tydén
(Sverige, 1889-1976)

Motiv från Riddarfjärden med segelbåtar

Signerad Nils Tydén och daterad 1923. Olja på pannå 35,5 x 29,5 cm.

Proveniens

Hans Erik Börjesons Samling.

Konstnär

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

193. Terry O'Neill, "Brigitte Bardot, Spain, 1971".
Utropspris
300 000 - 350 000 SEK
Budhistorik
Budgivningen avslutad
Fair warning
Fair warning
Fair warning
270 000

ditt bud
260 000

ditt bud
250 000

ditt bud
Aktuellt bud:
270 000 SEK