417
1028221

Frans Schwartz

(Danmark, 1850-1917)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Klubbat pris
24 000 SEK
Frans Schwartz
(Danmark, 1850-1917)

Spetsknypplerskan

Signerad FS med monogram och daterad 1886. Olja på pannå 28 x 22,5 cm.