445
1053483

Okänd konstnär 1700-tal

(Sverige)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 800 - 4 740 EUR
4 340 - 5 430 USD
Klubbat pris
38 000 SEK
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist konst, ansvarig äldre måleri
+46 (0)739 400 801
Okänd konstnär 1700-tal
(Sverige)

OKÄND KONSTNÄR, 1700-TAL, Castors och Pollux tempel, Forum Romanum

Akvarell 66 x 45 cm. Samtida förgylld ram.