508
1054060

Emil Åberg

(Sverige, 1864-1940)
Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 310 - 1 570 EUR
1 370 - 1 640 USD
Klubbat pris
Emil Åberg
(Sverige, 1864-1940)

Landskapsmotiv med metande par

Signerad E. Åberg. Olja på duk 40 x 32 cm.