628
1029171

SCROLLVIKTER, ett par, bambu och trä. Kina, 1900-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Avlånga med dekor i relief av mandarinänder i lotusdam, samt kalligrafi. Mått 30x5x2,5 cm.

Slitage.