644
1029621

TÄCKE, broderat siden. Sen Qing dynasti. Mått 130x194.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
349 - 523 EUR
365 - 547 USD
Klubbat pris
26 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Centralt motiv av glad gosse, omgiven av blommor, antikviteter och fladdermöss. Fodrat med blått bomullstyg. Mått 130x194 cm.

Skador, slitage.