Madeleine Pyk – en samling F769
653
1043986

AKVARELLER på rispapper, fyra stycken. Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
949 - 1 420 EUR
1 090 - 1 630 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Föreställande hovdamer och ämbetsmän. Ramade med passepartout 21,5-26,5 cm. Motivets mått 10x16 cm.

Slitage, fläckar.