721
1037496

STEKFAT, kompaniporslin. Qing dynastin, Qianlong (1736-95).

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
969 - 1 450 EUR
1 110 - 1 660 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Dekor i famille rosefärger av figurscen. Längd 39 cm.

Slitage, smärre kantlagning.