750
1002899

GUANYIN, porslin. Qingdynastin, omkring 1800.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris

Dekor i famille rosefärger. Höjd 20 cm.

Nagg. Slitage.