755
1037498

FAT, porslin. Kanton, Qingdynastin, 1800-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
969 - 1 450 EUR
1 110 - 1 660 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Dekor i famillerosefärger av trädgårdscen med figurer. Längd 39,9 cm.

Smärre slitage.