864
1028466

BJÖRN WECKSTRÖM

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 320 - 3 800 EUR
3 800 - 4 340 USD
Klubbat pris
32 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
BJÖRN WECKSTRÖM

armband, "Golden River", 18K guld, bredd ca 2 cm, längd ca 18.5 cm, vikt 102 g. Med finska stämplar, signerad BJORN samt svensk importstämpel.