873
1032168

GÜBELIN

Utropspris
7 000 - 8 000 SEK
613 - 701 EUR
638 - 729 USD
Klubbat pris
5 500 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
GÜBELIN

brosch 18K guld med fasettslipade safirer, mått ca 5.5 x 2 cm, total vikt 11 g. Signerad Gübelin, numrerad 386286. Etui från W A Bolin.