892
1035154

THEO FENNELL

Utropspris
22 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 210 EUR
2 030 - 2 300 USD
Klubbat pris
95 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
THEO FENNELL

hänge av ametist och runda briljantslipade diamanter, 18K vitguld, mått hänge inkl ögla 8 x 4.5 cm, vikt 40 g. Med engelska stämplar, signerat T Fennell. Två kedjor, 18K vitguld, längd 49.5 cm samt 45 cm, total vikt 47 g. Bägge signerade T Fennell. Etui från Theo Fennel medföljer.