ring med en fasettslipad safir och runda briljantslipade diamanter total vikt ca 0.27 ct, 18K guld och vitguld, storlek 16/50, total vikt 13 g. Stämplad GAU, Stockholm 2000. Signerad Gaudy.
Obetydligt ytslitage.
×
Logga in
Kunde inte logga in