916
1036586

ARMBAND

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
ARMBAND

18K guld och åttkantslipade diamanter, vikt 100 g, längd 22 cm men går att bära i olika längder. Med franska stämplar.

Brukslitage