945
1043232

SABBADINI

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 790 - 11 000 EUR
9 330 - 11 700 USD
Klubbat pris
90 000 SEK
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
SABBADINI

armband med runda briljantslipade diamanter total vikt ca 20 ct, 18K guld, längd ca 19.5 cm, total vikt 53 g. Signerat Sabbaddini med italienska stämplar.

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

177. Estrid Ericson, sigillstamp, Firma Svenskt Tenn, sannolikt 1940-50-tal.
Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
Budhistorik
8 000

ditt bud
7 500

ditt bud
7 000

ditt bud
Aktuellt bud:
8 000 SEK