960
1048590

RING

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20
RING

med gammalslipade diamanter total vikt ca 0.80 ct, 14K guld, storlek 17.25/55, total vikt 3 g. Etui från Otto Kasten Juwelier, Berlin.

En diamant med nagg. Åldersrelaterat slitage.