150
1086403

Lisa D Manner

(Sverige, Född 1979)
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
Lisa D Manner
(Sverige, Född 1979)

"Pocket Parks III"

Enligt uppgift signerad Lisa D Manner och daterad 2011 a tergo. Triptyk, olja på pannå 14 x 40 cm.

Proveniens

Galleri Magnus Åklundh, Malmö.
Stockholms Auktionsverk, "Nutida" 2014.

"Lisa D. Manner - Paintings", Kalejdoskop förlag 2012, avbildad sid. 102-103.