341
1095333

KAWS

(USA, Född 1974)
Utropspris
80 000 - 100 000 SEK
7 190 - 8 990 EUR
7 590 - 9 490 USD
Klubbat pris
105 000 SEK

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst, Private Sales
+46 (0)739 40 08 19
KAWS
(USA, Född 1974)

"Things that comfort"

Signerad KAWS och daterad -15. Upplaga 214/250. Silkscreen på papper 90 x 76 cm.

Proveniens

Pace Editions, New York.