341
1095333
KAWS
(USA, Född 1974)
Kaws, "things that comfort".
Kaws, "things that comfort".
Kaws, "things that comfort".
Kaws, "things that comfort".

"Things that comfort"

Signerad KAWS och daterad -15. Upplaga 214/250. Silkscreen på papper 90 x 76 cm.

Utropspris:

80 000 - 100 000 SEK

7 547 - 9 434 EUR

Klubbat pris:
105 000 SEK
Proveniens

Pace Editions, New York.

Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19