60
1088267

Lars Lerin

(Sverige, Född 1954)

"Skymnäshagen"

Signerad med blyerts Lars Lerin 1999. Akvarell på papper 57 x 66.

Utropspris:

80 000 - 100 000 SEK

7 547 - 9 434 EUR

Klubbat pris:
120 000 SEK
Louise Wrede
Louise Wrede
Specialist samtida konst
+46 (0)739 40 08 19