set om armring, brosch samt örhängen, ett par, egen verkstad sannolikt 1980-tal, sterling.
Örhängen och armringens lås vändbara, armring innermått ca 17 cm, örhängen 4,5 ( + krok) cm, brosch 8,5 x 2,5 cm.
Örhängen ostämplade.