Färglitografi, 1960, signerad Miro och numrerad 47/300. Utgiven av Maeght Editeur, Paris, med deras blindstämpel. 59,7 x 47,6 cm. Bladstorlek 75,5 x 54,2 cm. (BFK Rives).
Maeght Éditeur 1715.
×
Logga in
Kunde inte logga in