1002
1082170
Cartier Art Deco Vanity Case 18K guld med svart emalj och baguette- och rosenslipade diamanter.

inuti spegel, två separata lockförsedda fack och läppstiftshållare, mått 9.5 X 5.5 X 0.8 cm, total vikt 271 g. Signerat Cartier, numrerat 01074 och med franska stämplar

Emaljskador.

Utropspris:

80 000 - 90 000 SEK

7 700 - 8 662 EUR

Klubbat pris:
80 000 SEK
Kontakta specialist
Cecilia Andrén
Cecilia Andrén
Ansvarig specialist smycken
+46 (0)790 78 03 20